Cena za opakowanie: 149,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Lampy ścienne i sufitowe FORNES są nowoczesne i genialne w swojej prostocie. Tu mniej znaczy więcej — oszczędna forma zachwyca oraz sprawia, że FORNES nada charakter przestrzeni, ale jej nie przeładuje. To idealny wybór dla wielbicieli minimalizmu, dla których oprawa świetlna nie powinna naruszać stylistyki wnętrza, a jedynie podkreślać jego klimat.
Minimalistyczny design, maksymalny efekt
Produkty z linii FORNES łączy nowoczesne podejście do wzornictwa, w którym liczy się nie tylko estetyka, ale też wysoka jakość wykonania oraz fokus na potrzeby potencjalnego użytkownika. Uniwersalny design przejawia się nie tylko w minimalistycznej formie bez kloszy i drucianych opraw, ale też kolorystyce bazującej na głębokiej czerni. Dzięki temu lampy FORNES wpasują się w każde wnętrze, czyniąc je bezpretensjonalnym, funkcjonalnym i wyważonym.
Trzy warianty, ten sam cel
W ofercie znajdziesz 3 warianty z linii FORNES: pojedynczy kinkiet oraz dwu- i trzypłomienną lampę sufitową. To do Ciebie należy decyzja, ile punktów światła skutecznie oświetli Twoją przestrzeń oraz pomoże stworzyć w niej określony nastrój.
Tam, gdzie liczy się funkcjonalne oświetlenie
Dzięki regulacji kąta padania światła lampy FORNES pozwolą oświetlić wybraną część przestrzeni, a inną pozostawić w półmroku, by nadać jej kameralny charakter. Co więcej, produkty można dowolnie łączyć, tworząc kompozycje oświetleniowe, które sprawdzą się nawet w bardzo dużych pomieszczeniach.
Kojące, komfortowe światło o każdej porze
Wolisz światło o neutralnej czy może ciepłej barwie? Naszym klientom szczególnie polecamy żarówki Smart, które pozwolą dostosować światło do pogody i pory dnia — w FORNES zainstalujesz je bez problemu.
Lampy łatwe do utrzymania w czystości
Prosta, metalowa podstawa, brak kloszy i zakamarków — tę lampę wystarczy przetrzeć, by lśniła czystością.
Niech uwiedzie Cię ponadczasowa prostota!
Dane techniczne
| EAN | 5903282728455 |
| Seria | Bittersweet Shimmer |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 40 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Waga | 0,60 kg |
| Wymiar klosza | 6/4 cm |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Moc maksymalna (W) | 60 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Materiał | Stal |
| Styl | minimalistyczny |
| Kształt | reflektorki |
| Funkcjonalność | ruchomy klosz |
| Kolor | czarny |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| Kolor podsufitki | czarny |
| ID produktu | #54019 |
