Cena za opakowanie: 239,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Minimalistyczna lampa wisząca z kloszem TALEJA
Lampa wisząca TALEJA to uniwersalna klasyka, która czuje się “jak w domu” nie tylko we wnętrzach w stylu loftowych czy industrialnych, ale także nowoczesnych aranżacjach. Polubisz się z nią, jeśli wolisz stonowane dopełnienia wystroju, zamiast przerostu formy nad treścią. Ta minimalistyczna lampa wisząca to idealnie wyważone połączenie funkcjonalności i dobrego smaku.
Na mniejsze i większe potrzeby
Lampa wisząca TALEJA została zaprojektowana z myślą o mniejszych, jak i większych wnętrzach. Potrzebujesz oświetlenia do małego metrażu? Wybierz lampę w wersji na 1 klosz. Masz większe pomieszczenie? Lampa na 3 klosze będzie idealna.
Dekoracyjny efekt
Oświetlenie TALEJA to nie tylko funkcjonalny wybór, ale także ciekawa dekoracja, zwłaszcza jeśli wybierzesz wersję z 3 kloszami. Każdy z nich jest zawieszony na inne wysokości, co sprawia, że lampa staje się przyciągającym uwagę elementem wystroju.
Wybierz jeden z klasycznych kolorów
Biel czy czerń? Wybierz kolor klosza, dzięki któremu uzyskasz pożądany efekt aranżacji. Chcesz wprowadzić nieco subtelnego blasku do pomieszczenia? Postaw na delikatną biel. A może potrzebujesz zdecydowanego akcentu? Czerń będzie idealna!
Do kuchni, sypialni i salonu
Im prostsze rozwiązanie, tym lepiej pasuje do większości pomieszczeń. Dokładnie tak samo jest z lampą wiszącą TALEJA, która stanie się subtelną ozdobą każdego pomieszczenia. Kuchnia, sypialnia, salon, a może korytarz? To ty wybierasz, gdzie chcesz ją umieścić. Marzy Ci się spójna kompozycja w całym domu? Nic nie stoi na przeszkodzie!
Światło takie jak lubisz
Każde wnętrze wymaga innego oświetlenia. W sypialni miękkie i ciepłe światło będzie sprzyjać relaksowi, a w łazience chłodniejsze i mocniejsze oświetlenie ułatwi codzienną pielęgnację. Z wymiennymi żarówkami E27* dowolnie dobierzesz barwę i moc światła do pomieszczenia.
Postaw na subtelną klasykę w swoim mieszkaniu!
Dane techniczne
| EAN | 5903282715691 |
| Seria | Crimson |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Waga | 1,40 kg |
| Wymiar klosza | 14/14 cm |
| Wymiar podsufitki | 45/6 cm |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Moc maksymalna (W) | 60 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | 1 |
| Materiał | Stal |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | stożek |
| Funkcjonalność | regulacja zawiesia |
| Kolor | biały |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| ID produktu | #53882 |
