Cena za opakowanie: 199,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Lampa wisząca SULA
Smukła, subtelna, stylowa - lampa wisząca SULA to połączenie naturalnego drewna i białych akcentów. Jest elegancka, ale nie surowa, dzięki czemu idealnie wpasuje się w jasne, skandynawskie wnętrza, przytulne klimaty boho czy styl japandi.
SULA z przyjemnością rozgości się w Twoim salonie, otoczy ciepłym blaskiem sypialnię lub zawiśnie nad jadalnianym stołem. Prosty design wąskiego, drewnianego klosza i długie zawiesie doskonale dopełnią aranżację pomieszczenia, pozwalając Ci cieszyć się nastrojową przestrzenią.
Lampa wisząca SULA jest dostępna w wersji z 1 lub 3 punktami światła, więc z łatwością możesz udekorować nią zarówno większe, jak i mniejsze wnętrze.
Dane techniczne
| EAN | 5903282727564 |
| Seria | Peach Puff |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 8 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Waga | 0,66 kg |
| Wymiar klosza | 8/38 cm |
| Wymiar podsufitki | 20/3 cm |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 40 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | nie dotyczy |
| Materiał | drewno |
| Styl | skandynawski |
| Kształt | stożek |
| Funkcjonalność | regulacja zawiesia |
| Kolor | naturalne drewno |
| Kolor kabla | transparentny |
| Kolor podsufitki | biały |
| ID produktu | #53997 |
