Cena za opakowanie: 229,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Betonowa lampa wisząca PABLITO
Betonowa lampa wisząca PABLITO to propozycja dla industrialnych, surowych wnętrz. Jej minimalistyczny styl i prosta, funkcjonalna forma idealnie odnajdą się w loftowych klimatach. PABLITO to definicja doskonałej betonowej lampy wiszącej.
Łatwa w czyszczeniu
Betonową lampę wiszącą PABLITO wyczyścisz z łatwością. Jej prosty kształt jest pozbawiony trudno dostępnych zakamarków, dlatego sprzątanie zajmie Ci tylko chwilę.
Uniwersalny system montażowy
Lubisz proste i intuicyjne rozwiązania? To polubisz betonową lampę PABLITO! Jest wyposażona w uniwersalny system montażowy, więc montaż przebiega szybko i sprawnie .
Trwały, estetyczny beton
Klosz jest w całości wykonany z trwałego, jasnoszarego betonu, który doskonale zaprezentuje się w industrialnym wnętrzu. Surowy wygląd będzie estetycznym dopełnieniem także loftowych aranżacji.
Dowolny rodzaj światła
Z betonową lampą wiszącą PABLITO każdy detal wystroju masz w swoich rękach. Dzięki wymiennym żarówkom E27* możesz dowolnie dobierać barwę i moc światła - od jaskrawo białego po cieplejsze, żółte tony.
*źródło światła nie jest w komplecie
Dane techniczne
| EAN | 5903282761674 |
| Seria | Persian Indigo |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 30 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Waga | 2,85 kg |
| Wymiar klosza | 30/21 cm |
| Wymiar podsufitki | 8/8 cm |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 60 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Materiał | beton |
| Styl | industrialny |
| Kształt | kopuła |
| Funkcjonalność | regulacja zawiesia |
| Kolor | szary |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| ID produktu | #53780 |
