Cena za opakowanie: 299,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Betonowa lampa rura LUVO
Betonowa lampa rura LUVO to propozycja dla industrialnych, surowych wnętrz. Jej minimalistyczny styl i prosta, funkcjonalna forma idealnie odnajdą się w loftowych klimatach. LUVO to definicja doskonałej betonowej lampy wiszącej w kształcie rury.
Łatwa w czyszczeniu
Betonową lampę wiszącą LUVO wyczyścisz z łatwością. Jej prosty kształt jest pozbawiony trudno dostępnych zakamarków, dlatego sprzątanie zajmie Ci tylko chwilę.
Uniwersalny system montażowy
Lubisz proste i intuicyjne rozwiązania? To polubisz betonową lampę LUVO! Jest wyposażona w uniwersalny system montażowy, więc montaż przebiega szybko i sprawnie .
1, 2 lub 3 punkty światła
Betonowa lampa wisząca LUVO jest dostępna aż w 3 wariantach: z jednym, dwoma lub trzema źródłami światła. Zdecyduj, ile blasku potrzebujesz w swoim wnętrzu i dobierz idealną wersję dla siebie.
Trwały, estetyczny beton
Lampa jest w całości wykonana z trwałego, jasnoszarego betonu, który doskonale zaprezentuje się w industrialnym wnętrzu. Jej surowy wygląd będzie estetycznym dopełnieniem także loftowych aranżacji.
Dowolny rodzaj światła
Z betonową lampą w formie rury LUVO każdy detal wystroju masz w swoich rękach. Dzięki wymiennym żarówkom GU10* możesz dowolnie dobierać barwę i moc światła - od jaskrawo białego po cieplejsze, żółte tony.
*źródło światła nie jest w komplecie
Ekonomiczna wymiana żarówki
Koniec z wymianą całej betonowej lampy o kształcie rury, gdy padnie światło! Model LUVO jest wyposażony żarówkę, a nie moduł ledowy, dzięki czemu możesz szybko i ekonomicznie ją wymienić. Bez kupowania nowej lampy.
Parametry techniczne:
- Kategoria: Lampa wisząca
- SKU: SL.0654
- EAN: 5903282706538
- Seria: Persian Indigo
- Kolekcja: Luvo
- Gwarancja: 5 lat
- Długość: 30
- Szerokość: 6
- Wysokość: 90
- Waga: 2.05
- Wymiar klosza: 6/30
- Wymiar podsufitki: 30/5
- Karton długość (cm): 46
- Karton szerokość(cm): 17
- Karton wysokość (cm): 12
- Waga netto (kg): 2.05
- Waga brutto (kg): 2,2
- Rodzaj gwintu: GU10
- Ilość źródeł światła: 2
- Moc maksymalna (W): 40
- Lumeny: Nie dotyczy
- Kelwiny: Nie dotyczy
- Żarówka w komplecie: NIE
- Klasa IP: IP20
- Klasa energetyczna: Nie dotyczy
- Łączenie: 1
- Materiał: beton
- Styl: industrialny
- Kształt: tuba
- Funkcjonalność: regluacja zawiesia
- Kolor: szary
- Kolor kabla: Nie dotyczy
- Kolor podsufitki: Nie dotyczy
- Przeznaczenie: Salon, Sypialnia, Kuchnia, Przedpokój, Jadalnia
- Kraj produkcji: Wyprodukowano w Polsce
Dane techniczne
| EAN | 5903282706538 |
| Seria | Persian Indigo |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 30 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Waga | 2,05 kg |
| Wymiar klosza | 6/30 cm |
| Wymiar podsufitki | 30/5 cm |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Moc maksymalna (W) | 40 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | 1 |
| Materiał | beton |
| Styl | industrialny |
| Kształt | tuba |
| Funkcjonalność | regulacja zawiesia |
| Kolor | szary |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| ID produktu | #53615 |
