Cena za opakowanie: 159,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Designerska lampa wisząca FLAVIO
Lampa w Twoim salonie nie musi być nudna! Wprost przeciwnie, wprowadź do swojego mieszkania dekoracyjny element, który od razu będzie przyciągał spojrzenia. FLAVIO to oryginalna forma łącząca kształt przypominający rondo kapelusza z odkrytą żarówką. Nie da się przejść obok niej obojętnie, dlatego będzie doskonałą dekoracją dla pomieszczeń, którym chcesz dodać charakteru.
Sekret nowoczesnego wnętrza
Zachwycaj się każdego dnia efektem, który uzyskasz w swoim wnętrzu z lampą wiszącą FLAVIO. To połączenie oryginalnej formy z surowym wykończeniem, które podkreśli Twój unikalny styl i wyeksponuje nowoczesny wystrój mieszkania. Do apartamentów, loftów... i Twojego salonu.
3 wersje kolorystyczne do wyboru
Wybierz jeden z 3 klasycznych kolorów i dopasuj go do swojego wnętrza. Zdecydowana czerń? Rozświetlająca biel? A może połyskliwe srebro? Lampa może być tłem dla aranżacji bądź wprost przeciwnie - stanowić główną ozdobę pomieszczenia, która od razu przyciągnie spojrzenia. Zdecyduj, jaki efekt chcesz z nią osiągnąć!
Dopasowanie na miarę potrzeb
Zawieść lampę blisko sufitu, albo dużo niżej, by doświetlić przestrzeń roboczą w kuchni albo stół w jadalni. Wystarczy, że wybierzesz miejsce, a potem dostosujesz wysokość za pomocą regulowanego zawiesia.
Sprzątanie przestaje być problemem
Lampa FLAVIO, dzięki swojej minimalistycznej formie jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Wystarczy przetrzeć ją ściereczką i mieć pewność, że podziwiający ją goście nigdy nie zobaczą na niej kurzu. To doskonały wybór, jeśli cenisz sobie porządek, ale nie lubisz poświęcać na to dużo czasu.
Sam wybierasz barwę i moc światła
Dopasuj oświetlenie do rodzaju pomieszczenia. Dzięki wymiennym żarówkom E27 szybko uzyskasz takie światło, jakiego najbardziej potrzebujesz.
Awangardowe źródło światła w Twoim mieszkaniu
Dane techniczne
| EAN | 5903282798533 |
| Seria | Blue Sapphire |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 40 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 105 cm |
| Waga | 1,85 kg |
| Wymiar klosza | 40/40 cm |
| Wymiar podsufitki | 8/8 cm |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 60 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | nie dotyczy |
| Materiał | Stal |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | okrągły |
| Funkcjonalność | regulacja zawiesia |
| Kolor | czarny |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| ID produktu | #53785 |
