Cena za opakowanie: 139,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Lampa GOBI z oryginalnymi, geometrycznymi wzorami nawiązuje do stylu kubistycznego. Stanie się niebanalną ozdobą Twojego wnętrza, które dzięki pięknemu oświetleniu będzie prezentowało się jeszcze bardziej efektownie.
Elegancki design w duchu kubizmu
Lampa GOBI nadaje wnętrzu lekko artystycznego wyglądu. Wszystko dzięki subtelnym ozdobom w postaci geometrycznych trójkątów, nawiązujących do dzieł sztuki kubistycznej. Połączenie tych akcentów z neutralnym, białym kolorem sprawia, że lampa jest jednocześnie wysublimowana i uniwersalna.
Dla każdego domownika
Dzięki swojej minimalistycznej estetyce i neutralnemu, białemu kolorowi, lampy GOBI idealnie wpisują się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza. Mogą zdobić salon, jadalnię, sypialnię czy przedpokój. Spodobają się także nastolatkom i świetnie dopasują się do ich pokoi.
Indywidualne aranżacje
Lampa GOBI występuje w dwóch wersjach: łamanej w trójkąty tuby i klasycznym kształcie żyrandola, również ozdobionego geometrycznymi trójkątami. Wybierz swoją ulubioną lub połącz oba typy. Możesz eksperymentować z układem, długością i liczbą lamp. Stworzysz w ten sposób niezwykłe aranżacje oświetleniowe, które nadadzą wnętrzu indywidualny charakter.
Światło, jakiego potrzebujesz
Do lampy GOBI dopasujesz żarówkę o wybranej przez Ciebie mocy i preferowanej barwie światła. Dzięki temu Twoje pomieszczenie będzie takie, jak lubisz i spełni swoją funkcję – jasne światło do czytania, delikatniejsze dla stworzenia przytulnej atmosfery do odpoczynku? Ty wybierasz!
Najlepsza ceramika
Lampa GOBI/MINT zrobiona jest z najwyższej jakości ceramiki, co zapewnia trwałość i elegancję. Jej solidne wykonanie w polskiej fabryce gwarantuje długą żywotność w Twoim wnętrzu. To dobra wiadomość, bo z całą pewnością pokochasz swoje nowe oświetlenie i nie będziesz chciał zmieniać go przez długie lata.
Niech Twoje pomieszczenie rozkwitnie dzięki lampie GOBI!
Dane techniczne
| EAN | 5903282742529 |
| Seria | Café Au Lait |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 17 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Wysokość | 126 cm |
| Waga | 1,30 kg |
| Wymiar klosza | 17/19 cm |
| Wymiar podsufitki | 80/30 cm |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 15 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | 1 |
| Materiał | Ceramika |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | brylant |
| Funkcjonalność | świeci w dół |
| Kolor | biały |
| Kolor kabla | biały |
| Kolor podsufitki | biały |
| ID produktu | #54115 |
