Cena za opakowanie: 159,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Designerska lampka biurkowa INCLINE
Lampka biurkowa INCLINE to prawdziwy niezbędnik w wystroju nowoczesnego wnętrza. Dostępna w dwóch kolorach: czerni i bieli stanie się idealnym oświetleniem punktowym Twojego biurka, a także funkcjonalnym przybornikiem na najważniejsze zapiski i długopisy.
Pracuj w dobrym stylu
Niech Twoje biurko będzie miejscem, w którym praca idzie jak z płatka. Wygodnym, funkcjonalnym i cieszącym oczy. Pracuj przy nim z przyjemnością i w mig realizuj najważniejsze projekty. Z lampką INCLINE będzie to o wiele prostsze!
2 kolory do wyboru
Lampkę z łatwością dobierzesz do swojego stanowiska pracy i wystroju pomieszczenia. Jest ona dostępna w dwóch uniwersalnych kolorach - białym i czarnym. Biała wersja będzie pasowała do praktycznie każdego stanowiska, a czerń sprawdzi się jako mocniejszy akcent dekoracyjny w minimalistycznie urządzonym wnętrzu.
Oryginalne oświetlenie
Lampka biurkowa INCLINE to nie tylko źródło światła, ale i świetna dekoracja mieszkania. Połączenie odkrytej żarówki z nieszablonowym kształtem dopełni wnętrza o nowoczesnym wystroju, począwszy od stylu skandynawskiego, a skończywszy na eleganckim lofcie.
Dobierz barwę i moc światła
Możesz dowolnie dobierać barwę oraz moc światła do rodzaju pomieszczenia. Ciepłe? Zimne? Mocne? Przytłumione? Wybierz, jakie chcesz - masz pełną swobodę, dzięki wymiennym żarówkom E27.
Wyjątkowa funkcjonalność
Lampka INCLINE będzie świetnym wyborem nie tylko na Twoje biurko. Z powodzeniem sprawdzi się także w innych pomieszczeniach. Dzięki możliwości wyjęcia żarówki i skierowania światła tam, gdzie najbardziej potrzebujesz INCLINE może przydać się także w innych pomieszczeniach.
Zdecyduj się na designerskie oświetlenie w swoim mieszkaniu!
Dane techniczne
| EAN | 5903282706675 |
| Seria | Ezio Pescatori |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 25 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Waga | 1,15 kg |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 60 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Materiał | Stal |
| Styl | industrialny |
| Kształt | nieregularny |
| Funkcjonalność | włącznik |
| Kolor | biały |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| ID produktu | #53629 |
