Cena za opakowanie: 109,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Kinkiet UTTI
Czy istnieje oświetlenie uniwersalne, a jednocześnie stylowe? Tak, to kinkiet UTTI. Został zaprojektowany z myślą o doświetlaniu pomieszczeń - jego jasny snop z powodzeniem będzie wspierać główne źródło światła lub, włączony osobno, tworzyć przyjemny półmrok.
Niepozorna forma, spektakularny efekt
Kinkiet ma prosty, dość klasyczny kształt, dzięki czemu z powodzeniem możesz zawiesić go w wielu pomieszczeniach. Jego blask roztacza się w miękkim okręgiem, tworząc kojący klimat - idealny podczas długich wieczorów. Gwarantujemy, że go pokochasz!
2 wersje kolorystyczne
2 dostępne klasyczne wersje kolorystyczne: czarna oraz biała sprawiają, że UTTI wszędzie czuje się jak u siebie - niezależnie od stylu, wielkości czy rodzaju wnętrza. Przekonaj się, jak wspaniale dopełni Twoją aranżację.
Prosty montaż
Nie jesteś fanem prac remontowym? Z kinkietem UTTI wcale nie musisz! Jest niezwykle prosty w montażu - z łatwością zamocujesz go na ścianie samodzielnie i już po chwili będziesz cieszyć się jego kojącym blaskiem.
Łatwe czyszczenie
Lampę UTTI z łatwością utrzymasz w czystości. Wystarczy miękka ściereczka i kilka wolnych sekund, by usunąć z niej kurz. Zapomnij o uciążliwym, męczącym sprzątaniu. Z UTTI odkryjesz nowy komfort pielęgnacji wnętrza.
Dowolna barwa i moc światła
Z kinkietem UTTI z łatwością uzyskasz efekt, jakiego akurat potrzebujesz. Zamontuj w nim wymienne żarówki GU10 o dowolnej mocy i barwie. Ciepłej, jeśli szukasz relaksu i ukojenia, a zimnej, jeżeli potrzebujesz koncentracji.
Zanurz się w klimatycznym blasku kinkietu UTTI!
Dane techniczne
| EAN | 5903282724860 |
| Seria | Bittersweet Shimmer |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 6 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Waga | 0,55 kg |
| Wymiar klosza | 6/10 cm |
| Wymiar podsufitki | 5/15/2 cm |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 40 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | 1 |
| Materiał | Stal |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | tuba |
| Funkcjonalność | świeci w dół |
| Kolor | czarny |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| ID produktu | #53974 |
