Cena za opakowanie: 129,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Kinkiet TEAR
Kinkiet TEAR to oświetlenie pełne zaskakujących rozwiązań: od wyglądu zaczynając, a na sposobie padania blasku nie kończąc. Jest doskonałym sposobem na doświetlenie, a jednocześnie ozdobę pomieszczenia.
Wzbogaca stylowe wnętrza
Wystarczy rzut oka na tę lampę, by móc z łatwością wyobrazić ją sobie w loftowym, nowoczesnym czy industrialnym wnętrzu. Jaśniejsza, biała wersja chętnie zawiśnie także w przestrzeni w skandynawskim stylu.
Dekoracyjny blask
Lubisz rozwiązania, które łączą praktyczność z estetyką? Właśnie takie kryje w sobie kinkiet TEAR. Spod osłony żarówki blask lampy rozprzestrzenia się w dwóch kierunkach, tworząc na ścianie dekoracyjne efekt.
Wiele zastosowań
TEAR sprawdzi się równie dobrze w roli nocnej lampki przy łóżku, jak i oświetlenia korytarza. Jego uniwersalny, a jednocześnie ciekawy design pozwala zaaranżować lampę w wielu wnętrzach i na wiele sposobów. Wykorzystaj możliwości, jakie daje TEAR w swoim domu!
Uniwersalna kolorystyka
Kinkiet TEAR jest dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym. Bez problemu dopasujesz go więc do wystroju swojego wnętrza, a także z łatwością zamontujesz. Lepszego rozwiązanie próżno szukać!
Ciepłe czy zimne światło? Ty wybierasz!
Wymienne żarówki pozwalają na dowolny dobór mocy i barwy oświetlenia. Z powodzeniem możesz stworzyć sprzyjający skupieniu klimat w gabinecie dzięki białemu światłu lub kojący w sypialni za pomocą ciepłej barwy.
Postaw na stylowe doświetlenie z kinkietem TEAR!
Dane techniczne
| EAN | 5903282723955 |
| Seria | Blue Sapphire |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 13 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Waga | 0,54 kg |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 40 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | 1 |
| Materiał | Stal |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | owalny |
| Funkcjonalność | świeci góra dół |
| Kolor | czarny |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| ID produktu | #53960 |
