Cena za opakowanie: 129,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Drewniany kinkiet SALGADO
Kochasz minimalizm i najlepiej czujesz się w ciepłych wnętrzach? Zależy Ci na tym, aby otaczać się przedmiotami pięknymi w swej absolutnej prostocie? Zaproś do swojego domu kinkiet ścienny SALGADO, który cudownie rozświetli każde wybrane przez Ciebie pomieszczenie. Drewniana konstrukcja wspaniale wkomponuje się w loftowe aranżacje. Doda blasku i charakteru także wnętrzom industrialnym.
Ciepły minimalizm
Zachwycaj się każdego dnia minimalistyczną i elegancką przestrzenią, jaką wykreujesz w swoim domowym zaciszu z drewnianym kinkietem SALGADO. Zaprojektowaliśmy go z myślą o modernistycznych wnętrzach, które chętnie przyjmą w swe progi awangardowe rozwiązania.
Z łatwością utrzymuj porządek
Lubisz, gdy w Twoim mieszkaniu jest idealny porządek? Z kinkietem SALGADO nie stracisz czasu na długie sprzątanie. Jego prosty kształt sprawia, że wystarczy chwila, by pozbyć się kurzu.
Do każdego pomieszczenia
Delektuj się minimalistycznym stylem w każdym pomieszczeniu. Kinkiet SALGADO zabłyśnie w sypialni, salonie, a także i kuchni. Dopełni wnętrza w nowoczesnym stylu i zapewni dokładnie taką ilość światła, jakiej potrzebujesz.
Piękno i trwałość
Lubisz trwałe i ponadczasowe rozwiązania? Zaproś do środka kinkiet SALGADO wykonany z drewna. Nie tylko cudownie dopełnia on wnętrza loftowe czy industrialne, ale też jest niezwykle wytrzymały.
Dowolna barwa i moc
Kinkiet SALGADO wyposażony jest w wymienne żarówki E27, za pomocą których dobierzesz barwę oraz moc światła do rodzaju pomieszczenia. Do wyboru, do koloru. Masz pełną swobodę!
Rozsmakuj się w elegancji w minimalistycznym wydaniu!
Parametry techniczne:
- Kategoria: Lampa ścienna
- SKU: SL.0673
- EAN: 5903282706729
- Seria: Peach Puff
- Kolekcja: Salgado
- Gwarancja: 5 lat
- Długość: 10
- Szerokość: 10
- Wysokość: 10
- Waga: 0.35
- Wymiar klosza: Nie dotyczy
- Wymiar podsufitki: Nie dotyczy
- Karton długość (cm): 13
- Karton szerokość(cm): 13
- Karton wysokość (cm): 13
- Waga netto (kg): 0.35
- Waga brutto (kg): 0,5
- Rodzaj gwintu: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Moc maksymalna (W): 60
- Lumeny: Nie dotyczy
- Kelwiny: Nie dotyczy
- Żarówka w komplecie: NIE
- Klasa IP: IP20
- Klasa energetyczna: Nie dotyczy
- Łączenie: Nie dotyczy
- Materiał: drewno
- Styl: skandynawski
- Kształt: cylindryczny
- Funkcjonalność: rozproszone światło
- Kolor: naturalne drewno
- Kolor kabla: Nie dotyczy
- Kolor podsufitki: Nie dotyczy
- Przeznaczenie: Salon, Sypialnia, Jadalnia
- Kraj produkcji: Wyprodukowano w Polsce
Dane techniczne
| EAN | 5903282706729 |
| Seria | Peach Puff |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 10 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,35 kg |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 60 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Materiał | drewno |
| Styl | skandynawski |
| Kształt | cylindryczny |
| Funkcjonalność | rozproszone światło |
| Kolor | naturalne drewno |
| ID produktu | #53632 |
