Cena za opakowanie: 99,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Kinkiet świecznikowy czarny i biały
Szukasz kinkietu, który stanie się ozdobą wnętrza? Poznaj nasze ozdobne kinkiety świecznikowe i już dzisiaj zaproś je do swojego domu w stylu glamour. Szyk, styl i elegancja - czego chcieć więcej?
Łatwość czyszczenia
Brak zbędnego klosza zapewnia łatwe dotarcie we wszystkie zakamarki lampy świecznikowej, dzięki czemu jej czyszczenie jest szybkie i wygodne. Szkoda czasu na sprzątanie!
Niezwykła trwałość
Wizualnie delikatne ramię w rzeczywistości zostało wykonane z niezwykle trwałej, malowanej proszkowo stali. W rezultacie kinkiet świecznikowy jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia.
Dobór mocy i barwy światła
Ten kinkiet świecznikowy może świecić zarówno ciepłym, delikatnym blaskiem, jak i jaskrawo białym światłem. Masz pełen zakres możliwości w doborze mocy i barwy światła dzięki wymiennym żarówkom E14*.
*źródło światła nie jest w komplecie
Design w stylu glamour
Bogate zdobienia, elegancko wygięte ramię i żarówka na kształt płomienia świeczki tworzą niepowtarzalny klimat glamour. Dzięki bogatemu designowi ta lampa z powodzeniem może stać się charakterystyczną ozdobą pomieszczenia.
2 wersje kolorystyczne
Czerń i biel to klasyczne barwy, dla których znajdzie się miejsce w każdej aranżacji. Jednolita kolorystyka pozwala wybrzmieć bogatym zdobieniom kinkietu świecznikowego - zapewnia idealną równowagę między formą a treścią.
Dane techniczne
| EAN | 5902622427157 |
| Seria | Deep Space |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 6 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Waga | 0,65 kg |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 40 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Materiał | Stal |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | nieregularny |
| Funkcjonalność | rozproszone światło |
| Kolor | biały |
| ID produktu | #53415 |
