Cena za opakowanie: 79,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Minimalistyczne, uniwersalne, funkcjonalne — tak w trzech słowach można opisać kinkiety i plafony LEMMI. Niech ich oszczędna forma podkreśli styl Twojego wnętrza, a nowoczesny moduł LED o wysokim CRI wspaniale odda jego naturalne barwy. Ten wybór będzie strzałem w dziesiątkę!
Czysty design
Idealna lampa dla wymagającego minimalisty na wyciągnięcie ręki. Jej estetyka opiera się na prostych liniach oraz użyciu wysokiej jakości metalu z gładką, proszkową powłoką. LEMMI oczarowuje czystością formy, zachwyca zgrabnym kształtem i zaskakuje funkcjonalnością. Nieważne, czy zamontujesz lampę w dużej przestrzeni typu open space, czy w niewielkiej kawalerce - dzięki mocnym modułom LED oraz możliwości regulacji LEMMI zapewni odpowiednie doświetlenie.
Trzy warianty i dwie wersje kolorystyczne
Minimalizm przejawia się tu nie tylko w kompozycji, ale też kolorystyce. Do wyboru masz czerń i biel — to klasyczne warianty, które doskonale uzupełnią przestrzeń w stylu skandynawskim, loftowym, classic glamour, nowojorskim i innych. W zależności od metrażu i funkcji pomieszczenia możesz wybrać pojedynczy kinkiet oraz dwu- lub trzypłomienny plafon.
5 lat gwarancji
Kinkiety i plafony LEMMI posiadają zintegrowane źródło światła ledowego, które gwarantuje niezawodność, jakość użytkowania i wyjątkową żywotność. Wybierając LEMMI, dbasz o środowisko oraz inwestujesz w produkt na lata. Dodatkowo otrzymujesz od nas aż 5 lat gwarancji na moduł LED.
Oszczędność pieniędzy
Technologia ledowa to najbardziej energooszczędne rozwiązanie na rynku — pozwala generować ogromne zasoby mocy i pobiera przy tym znacznie mniej energii od zwykłej żarówki. Różnicę zauważysz od razu w rachunkach za prąd, a zakup LEMMI szybko się zwróci.
Przyjazne światło, lepsze samopoczucie
Nasze moduły LED są wysokiej jakości — ich migotanie jest niezauważalne gołym okiem. Dzięki temu są bezpieczne dla zdrowia oraz pozwalają wykreować przyjazne światło do pracy, nauki i relaksu.
Wybierz minimalistyczny design i maksymalną funkcjonalność!
Dane techniczne
| EAN | 5903282728462 |
| Seria | Bittersweet Shimmer |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 8 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Waga | 0,335 kg |
| Wymiar klosza | 8,5/6 cm |
| Wymiar podsufitki | 8/8/2 cm |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 40 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Materiał | Stal |
| Styl | minimalistyczny |
| Kształt | tuba |
| Funkcjonalność | ruchomy klosz |
| Kolor | czarny |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| Kolor podsufitki | czarny |
| ID produktu | #54023 |
