Cena za opakowanie: 149,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Ponadczasowy kinkiet IMPACT
Oryginalny design sprawi, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. To połączenie prostoty, elegancji i szczypty zabawy formą. Wprost idealny na Twoją ścianę. Oświetli pomieszczenie, nadając całości wyjątkowego klimatu. Sam w sobie także jest ozdobą, szczególnie do nowoczesnych wnętrz — minimalistycznych czy w stylu industrialnym. Sprawdź, jak będzie wyglądać u Ciebie!
Design, od którego nie można się oderwać
Nowoczesna aranżacja wnętrza, podkreślona światłem padającym z oryginalnego kinkietu, sprawia, że myślisz tylko o tym, by spędzić miły wieczór, relaksując się przy dźwiękach swojej ulubionej muzyki. Możesz to mieć! Wystarczy, że wprowadzisz nieco magii do swojego domu wraz z kinkietem IMPACT.
Klasyczna paleta barw
Wystarczą dwa kolory: biel i czerń, by wyczarować wiele ekscytujących aranżacji w Twoim mieszkaniu. Wybierz kolor kinkietu IMPACT i swobodnie kreuj swoją przestrzeń.
Oświetlenie dokładnie tam, gdzie potrzebujesz
Kinkiety IMPACT zamontujesz w najważniejszych punktach mieszkania. Gdzie? To Ty decydujesz, w których miejscach chcesz mieć najwięcej światła, a w jakich zależy ci na stworzeniu odpowiedniej atmosfery do relaksu.
Dodatkowa dekoracja
Wyeksponuj ozdoby na ścianie! Z kinkietem IMPACT możesz postawić na eksperymenty i podświetlić swoje ulubione ilustracje, zdjęcia czy obrazy. Pokochasz ten wyjątkowy efekt.
Dowolna barwa i moc
Personalizuj światło i dobierz je idealnie do rodzaju pomieszczenia. Ciepłe, zimne, jasne, a może lekko przytłumione? Dzięki wymiennym żarówkom G9 osiągniesz efekt, na jakim Ci najbardziej zależy!
Postaw na wyjątkowe oświetlenie w swoim mieszkaniu!
Dane techniczne
| EAN | 5903282798571 |
| Seria | Blue Sapphire |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 22 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Waga | 0,65 kg |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 40 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | nie dotyczy |
| Materiał | Stal |
| Styl | industrialny |
| Kształt | prostokąt |
| Funkcjonalność | świeci góra dół |
| Kolor | biały |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| ID produktu | #53788 |
