Cena za opakowanie: 139,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Kinkiet ceramiczny HATTOR
Zaproś do swojego wnętrza kinkiet HATTOR, który rozjaśni Twój dom i pomoże Ci wykreować wyjątkowy klimat. Jest funkcjonalny i dekoracyjny zarazem. Doświetli korytarz, wyeksponuje tynk strukturalny lub zapewni miękkie światło, idealne do relaksu. Jego prosta, geometryczna forma doskonale komponuje się z wystrojem w różnym stylu. Odkryj możliwości, jakie stawia przed Tobą kinkiet HATTOR.
Światło, którego potrzebuje Twój dom
Możesz rozsiąść się wygodnie w fotelu i odetchnąć. Ale to nie wszystko, co ten piękny, ceramiczny kinkiet może zrobić dla Ciebie. Rozjaśni każdy fragment Twojego domu, który potrzebuje więcej światła i podkreśli jego wyjątkowy styl. Zaproś go do siebie i przekonaj się, jak HATTOR odmieni Twoje wnętrze.
Duet tradycji i nowoczesności
Kinkiet HATTOR został wykonany z najwyższej jakości wypalanej ceramiki z Chodzieży. Połączenie szkła i ceramika sprawia, że klasyka płynnie łączy się z nowoczesnością. Dzięki temu kinkiet będzie świetnie pasować do wnętrz w różnym stylu: rustykalnych, skandynawskich czy industrialnych.
Powieś, gdzie chcesz
Stwórz spójną aranżację w swoim domu. Oświetlenie HATTOR dopasuje się do Twojego przedpokoju, salonu, a także i kuchni. Możesz je zawiesić w dowolnym pomieszczeniu na wybranej wysokości. Podkreśl światłem wystrój wnętrz, a także wprowadź do nich wyjątkową atmosferę z kinkietem HATTOR. Teraz Twój dom będzie jeszcze piękniejszy.
Błyskawiczne sprzątanie
Nie musisz poświęcać dużo czasu na sprzątanie. Z kinkietem HATTOR dbanie o porządek jest naprawdę łatwe. Wystarczy, że co jakiś czas przetrzesz go szmatką.
Dobierz rodzaj światła
Każde pomieszczenie w Twoim mieszkaniu ma inną funkcję, więc wymaga innego oświetlenia. Dzięki wymiennym żarówkom G9 dowolnie dobierzesz barwę oraz moc światła do swojego salonu, kuchni czy sypialni.
Postaw na ponadczasową elegancję z oświetleniem HATTOR.
Dane techniczne
| EAN | 5903282708815 |
| Seria | Café Au Lait |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 36 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Waga | 0,85 kg |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Moc maksymalna (W) | 40 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | 1 |
| Materiał | Ceramika |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | prostokąt |
| Funkcjonalność | świeci w górę |
| Kolor | biały |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| ID produktu | #53771 |
