Cena za opakowanie: 99,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Drewniany kinkiet z ruchomym kloszem BERG
Udekoruj swoje wnętrze drewnianym kinkietem z ruchomym kloszem BERG. Naturalny materiał, ciepły odcień, piękne wzory słojów drewna - to stylowe, a jednocześnie praktyczne oświetlenie pod każdym względem. Zobacz, czym Cię zachwyci.
Wygoda czyszczenia
Prosty kształt drewnianego kinkietu sprawia, że jest on łatwy do utrzymania w czystości. Ruchomy klosz pozwoli Ci także szybko i bez przeszkód dotrzeć do każdego fragmentu obudowy. Teraz sprzątanie zajmie Ci dosłownie chwilę.
Dowolny kierunek świecenia
Rozświetl całe pomieszczenie lub skieruj drewniany klosz w dół, by uzyskać bardziej kameralny klimat. Dzięki ruchomemu ramieniu możesz dowolnie i wygodnie sterować kierunkiem świecenia lampy.
Łatwy montaż na ścianie lub suficie
Z uniwersalnym systemem montażowym łatwo umieścisz drewniany kinkiet z ruchomym kloszem w dowolnym miejscu - na ścianie lub suficie. Pożegnaj się z aranżacyjnymi ograniczeniami!
Naturalne drewno
Obudowa kinkietu jest wykonana z naturalnego drewna, które stworzy ciepłą atmosferę w pomieszczeniu. Szlachetny materiał pięknie wkomponuje się we wnętrza w różnorodnych stylach: od nowoczesnych po ciepłe, rustykalne klimaty.
Dowolna barwa i moc
Dzięki wymiennym żarówkom GU10* dowolnie dobierasz barwę oraz moc światła do rodzaju pomieszczenia. Ciepłe czy zimne? Mocne i wyraziście jasne czy lekko przytłumione? Z drewnianym kinkietem BERGE masz pełną swobodę.
*żarówka nie jest w komplecie
Wymienne żarówki
W BERG zastosowaliśmy żarówkę led, którą wymienisz szybko, tanio i w dowolnej chwili. W przeciwieństwie do dostępnych na rynku modeli z modułami ledowymi, u nas nie musisz wymieniać całej lampy, gdy światło się zepsuje - wystarczy wkręcić nową żarówkę. Prawda, że wygodne?
Wprowadź piękne światło do swojego wnętrza z kinkietem BERG!
Dane techniczne
| EAN | 5903282707009 |
| Seria | Peach Puff |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 10 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Waga | 0,85 kg |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 40 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Materiał | drewno |
| Styl | skandynawski |
| Kształt | tuba |
| Funkcjonalność | regulacja klosza |
| Kolor | naturalne drewno |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| ID produktu | #53658 |
