Cena za opakowanie: 212,94 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Sintesi Frammenti Fumo Rett. 30x60 - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,26 m2 |
| Producent | Sintesi - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 7 szt. |
| Przeznaczenie | Ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 22 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Grafitowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #21202 |
