Cena za opakowanie: 214,92 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Serenissima Costruire Metallo Nero 60x60 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,08 m2 |
| Producent | Serenissima-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #16066 |
