Cena za opakowanie: 309,60 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Głęboka czerń i matowa elegancja z płytkami Saloni Laurent Negro Matt 60x120 LDA310
Szukasz sposobu na stworzenie wyrafinowanego i stylowego wnętrza? Płytki gresowe imitujące marmur Saloni Laurent Negro Matt 60x120 LDA310 to doskonała propozycja dla osób ceniących ponadczasowe piękno naturalnego kamienia. Szlachetna czerń przełamana wyrazistym, jasnym żyłowaniem wprowadza do pomieszczeń luksusowy i odważny charakter. Matowe wykończenie prezentuje się niezwykle elegancko, łagodząc surowość kamienia i idealnie wpisując się w nowoczesne trendy architektoniczne. Imponujący, duży format 60x120 cm pozwala na stworzenie niemal bezfugowej, gładkiej powierzchni. To wymarzona baza do luksusowej łazienki, reprezentacyjnego salonu czy przestronnego holu w stylu modern classic, glamour lub industrialnym.
Hiszpański gres łączący pałacowy design z codzienną praktycznością
Wybierając kolekcję Saloni Laurent, inwestujesz w bezkompromisową jakość potwierdzoną wieloletnim doświadczeniem producenta. W przeciwieństwie do prawdziwego marmuru, gres o kodzie LDA310 jest całkowicie nienasiąkliwy, odporny na uszkodzenia i nie wymaga uciążliwej, kosztownej impregnacji. Jego matowa powierzchnia jest bardzo łatwa w pielęgnacji, skutecznie ukrywając drobne smugi czy zarysowania. Dzięki doskonałym parametrom przewodnictwa cieplnego płytki te stanowią całkowicie bezpieczny i wysoce efektywny materiał pod ogrzewanie podłogowe. Zyskujesz zachwycającą, elegancką przestrzeń, która przetrwa próbę czasu w nienagannym stanie.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Saloni- Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10,8 mm |
| Waga opakowania (kg) | 28 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #38890 |
