Cena za opakowanie: 272,16 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Dekoracyjna biel z płytką ścienną Saloni Absolute Shell Blanco Mate 40x120 LJT500
Szukasz detalu, który subtelnie ożywi nowoczesną aranżację? Płytki ścienne Saloni Absolute Shell Blanco Mate 40x120 LJT500 to wysokiej klasy hiszpańska ceramika wyróżniająca się eleganckim, przestrzennym motywem. Trójwymiarowa, łagodna struktura w połączeniu z matową, czystą bielą monokoloru tworzy na ścianie zjawiskową grę światłocienia. Wielki format 40x120 cm oraz precyzyjnie zrektyfikowane krawędzie pozwalają na montaż z użyciem minimalnej spoiny. To idealny sposób, aby wizualnie powiększyć wnętrze i stylowo wyeksponować strefę umywalkową w łazience, ścianę nad blatem w kuchni lub reprezentacyjną część salonu.
Solidna jakość i łatwe utrzymanie czystości
Zjawiskowy wygląd modelu Saloni Absolute Shell Blanco Mate idzie w parze z doskonałymi parametrami technicznymi. Renomowany hiszpański producent dba o optymalną grubość 10,9 mm, co gwarantuje pełną stabilność i trwałość montażu na ścianach wewnątrz budynków. Co ważne, pomimo wyczuwalnej faktury, matowa powierzchnia jest bardzo praktyczna w codziennej pielęgnacji – nie odbija refleksów świetlnych i skutecznie maskuje drobne zabrudzenia czy osady z wody. Postaw na sprawdzone materiały najwyższej jakości i stwórz świetlistą, oryginalną przestrzeń na długie lata.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Saloni- Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany |
| Grubość (mm) | 10,9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 40x120 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #38611 |
