Cena za opakowanie: 185,76 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Saime CottoAntico Rosso Grip 20x40 7603051 podłogowa płytka kamienna- podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Saime- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 18 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8 mm |
| Waga opakowania (kg) | 24 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 20x40 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #64776 |
