Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
325,00 zł m2
936.00
Cena za opakowanie: 936,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Saime Cave Forte Lucido 120x120 T810275 płytka marmurowa podłogowa- podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,88 m2 |
| Producent | Saime- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 44 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #64280 |
Produkty powiązane
