Cena za opakowanie: 1 115,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Ravak - Czechy |
| Kolor | Czarny |
| Grubość szkła | 3 mm |
| Rodzaj | Prostokątna |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 198 cm |
| Wejście | Drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | Szkło mleczne |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #58528 |
Opis
Ravak Supernova ASRV3-90 15V703R211 kabina prysznicowa 90x90x198 narożna czarna - podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolorystyka : profile - czarny
- wypełnienie z bezpiecznego szkła: 3 mm
- wypełnienie polistyren : Pearl
- wysokość produktu: 198 cm
- gwarancja: 5 lat
- Jeden produkt tworzy połowę kabiny prysznicowej, w celu utworzenia narożnej kabiny prysznicowej potrzebujesz dwie sztuki drzwi przesuwnych ASRV3 Rozwiązanie pozwala na skompletowanie prostokątnej lub kwadratowej kabiny dopasowanej rozmiarem do powierzchni łazienki (np. 75 x 90 cm, 80 x 90 cm itd.). Montaż w obłożonym płytką rogu łazienki na brodzikach RAVAK ANETA, ANGELA, PERSEUS, PERSEUS PRO, PERSEUS PRO FLAT, PERSEUS PRO CHROME lub bezpośrednio na podłodze z wbudowanym odpływem liniowym czy kratką odpływową. Dzięki zastosowaniu profili poszerzających ANPS dopasujesz swoją kabinę prysznicową do nierówności budowlanych. Kabiny i drzwi prysznicowe serii Supernova dostarczamy zmontowane, a ich montaż może wykonać jedna osoba w ciągu zaledwie jednej godziny.
- Zapewnia najszersze narożne wejście wśród wszystkich narożnych kabin z serii Supernova. Połączenie dwóch produktów ASRV3 skompletuje prostokątną lub kwadratową kabinę prysznicową w rozmiarze dopasowanym do łazienki.
