Cena za opakowanie: 829,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kształt | Kwadrat |
| Materiał | Akrylowy |
| Wysokość | 42 cm |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #51153 |
Opis
Ravak Sabina LA brodzik 90x90x42 GPX11001 prysznicowy biały - podstawowe informacje o brodziku:
Dane techniczne :
- kolor: biały
- materiał: akryl
- wymiar: 900x900 mm
- wysokość: 420 mm
- montaż: na posadzce/wpuszczany
- bez syfonu
