Cena za opakowanie: 1 455,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kształt | Kwadrat |
| Materiał | Z konglomeratu |
| Wysokość | 3.8 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 100 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #52725 |
Opis
Ravak Perseus Pro 10° brodzik 100x200x3,8 XA05AA01010 prysznicowy biały - podstawowe informacje o brodziku:
Dane techniczne :
- Kolor: biały
- Materiał: konglomerat
- Wymiar: 1000x1000 mm
- Wysokość: 38 mm
- Montaż: na posadzce/wpuszczany
- Bez syfonu
- Wysokiej jakości brodzik z konglomeratu odpowiedni do kwadratowych kabin prysznicowych. Kąt 10°widoczny w dnie brodzika tworzy praktyczną przestrzeń kąpielową i koresponduje z całym konceptem łazienkowym.
