Cena za opakowanie: 1 195,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kształt | Prostokąt |
| Materiał | Z konglomeratu |
| Wysokość | 3.8 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #50904 |
Opis
Ravak Gigant Pro 10° brodzik 80x100x3,8 XA05A40101P prysznicowy prawy biały - podstawowe informacje o brodziku:
Dane techniczne :
- kolor: biały
- materiał: konglomerat
- wymiar: 800x1000 mm
- wysokość: 38 mm
- montaż: na posadzce/wpuszczany
- bez syfonu
