Cena za opakowanie: 1 189,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kształt | Prostokąt |
| Materiał | Akrylowy |
| Wysokość | 12 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 120 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #51162 |
Opis
Ravak Gigant LA brodzik 90x120x12 XA01G701210 prysznicowy biały - podstawowe informacje o brodziku:
Dane techniczne :
- kolor: biały
- materiał: akryl
- wymiar: 900x1200 mm
- wysokość: 120 mm
- montaż: na posadzce/wpuszczany
- bez syfonu
