Cena za opakowanie: 3 819,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Ravak - Czechy |
| Kolor | Chrom |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj | Półokrągła |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Promień | 500 mm |
| Wejście | Drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #55766 |
Opis
Ravak Chrome CSKK4-80 3Q140C00Z1 kabina prysznicowa 80x80 półokrągła - podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolorystyka profilu: połysk Alubright
- rozmiar: 80x80
- wypełnienie z bezpiecznego szkła: 6 mm Transparent
- wysokość produktu: 195 cm
- gwarancja: 5 lat
- Produkt do montażu w rogu łazienki na brodzikach RAVAK ELIPSO PRO, ELIPSO PRO FLAT, ELIPSO PRO CHROME lub bezpośrednio na podłodze z wbudowanym odpływem liniowym czy kratką odpływową. Do produktu dołączone są 2 metalowe wsporniki, zapewniające maksymalną stabilność produktu. Promień 500 mm.
- Nowy profil mocujący CNPS może zastąpić standardowy profil dodawany w pakiecie z produktem. Dzięki zamianie standardowego profilu na nowy profil CNPS produkt można poszerzyć o kolejne 2 cm.
- Praktyczny słupek obrotowy zastępuje zawias i ułatwia otwieranie kabiny. Półokrągły kształt oferuje oszczędność przestrzeni w łazience, a dzielone drzwi zajmują mniej miejsca przy otwieraniu.
