Cena za opakowanie: 75,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Rodzaj | Wieszak |
| Typ | Metalowy |
| Montaż | Przykręcany |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Dłuższy bok | 6.2 cm |
| ID produktu | #55004 |
Opis
Ravak Chrome CR 110.00 X07P320 wieszak na ręcznik chrom - podstawowe informacje:
- X07P320
- Wykończenie: chrom
- Materiał: mosiądz
- Do czyszczenia baterii rekomendujemy środek RAVAK Cleaner Chrome.
- Praktyczny i niezbędny każdego dnia. Doskonałe dopełnienie łazienki w stylu Chrome.
