Cena za opakowanie: 85,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Rodzaj | Wieszak |
| Typ | Metalowy |
| Montaż | Przykręcany |
| Szerokość | 9.1 cm |
| Wysokość | 3.7 cm |
| Dłuższy bok | 6.2 cm |
| ID produktu | #55006 |
Opis
Ravak Chrome CR 100.00 X07P186 podwójny wieszak na ręczniki chrom - podstawowe informacje:
- X07P186
- Wykończenie: chrom
- podwójny, obrotowy 42 cm
- Do czyszczenia rekomendujemy środek RAVAK Cleaner Chrome.
- CR 100.00 Wiemy, co pasuje do łazienki. Podkreśl styl łazienki dopracowanymi dodatkami. Akcesoria łazienkowe RAVAK są wykonane z wysokiej jakości materiałów (matowe szkło i chromowany metal), które oferują maksymalną trwałość. I dlatego objęte są 5-letnią gwarancją. Dopracowane wzornictwo sprawia, że akcesoria łazienkowe Chrome pasują zarówno do nowoczesnej łazienki, jak i tej urządzonej w bardziej uniwersalnym stylu.
