Cena za opakowanie: 2 339,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Ravak - Czechy |
| Kolor | Chrom |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj | Półokrągła |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Promień | 500 mm |
| Wejście | Drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #55763 |
Opis
Ravak Blix Slim BLSCP4-90 X3BM70C00Z1 kabina prysznicowa 90x90 półokrągła - podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolorystyka profilu i uchwytów: połysk (bright alu)
- rozmiar: 90x90
- wypełnienie z bezpiecznego szkła: 6 mm Transparent
- wysokość produktu: 195 cm
- gwarancja: 5 lat
- Produkt tworzą dwa elementy stałe i dwa ruchome tworzące przesuwne drzwi. Montaż w obłożonym płytką rogu łazienki na brodzikach RAVAK RONDA, RONDA BASIC, ELIPSO, ELIPSO PRO, ELIPSO PRO FLAT, ELIPSO PRO CHROME lub bezpośrednio na podłodze z wbudowanym odpływem liniowym czy kratką odpływową. Promień 500 mm.
- Optymalne połączenie perfekcyjnego rozwiązania technicznego i współczesnego designu. Przesuwny system drzwi ma wysoką żywotność i cichy przesuw. W połysku lub w czarnym wykonaniu ramy.
