Cena za opakowanie: 2 635,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Ravak - Czechy |
| Kolor | Czarny |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj | Prostokątna |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | Drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #58627 |
Opis
Ravak Blix Slim BLSRV2-90 X1LM70C00Z1 kabina prysznicowa 90x90x195 narożna polerowane alu - podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolorystyka profilu i uchwytów: połysk (bright alu)
- wypełnienie z bezpiecznego szkła: 6 mm; Transparent
- wysokość produktu: 195 cm
- gwarancja: 5 lat
- Montaż w obłożonym płytką rogu łazienki na brodzikach RAVAK ANGELA, ANGELA BASIC, PERSEUS, PERSEUS PRO, PERSEUS PRO FLAT, PERSEUS PRO CHROME lub bezpośrednio na podłodze z wbudowanym odpływem liniowym czy kratką odpływową.
- Wygodna i bardzo stabilna narożna kabina prysznicowa z szerokim narożnym wejściem bez możliwości kombinacji rozmiarów. W połysku lub w czarnym wykonaniu ramy.
