Cena za opakowanie: 2 759,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Ravak - Czechy |
| Kolor | Biały |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj | Półokrągła |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 175 cm |
| Promień | 565 mm |
| Wejście | Drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #55565 |
Opis
Ravak Blix BLCP4-90 Sabina 3B270140Z1 kabina prysznicowa 90x90 półokrągła - podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolorystyka : profile - biały; uchwyty w kolorze polerowane aluminium
- rozmiar: 90x90
- wypełnienie z bezpiecznego szkła: 6 mm Transparent
- wysokość produktu: 175 cm
- gwarancja: 5 lat
- Obniżona półokrągła kabina prysznicowa Blix ma wysokość tylko 1750 mm i została przygotowana do instalacji na głębokim brodziku Sabina. To rozwiązanie jest unikalną propozycją do łazienek, w których nie ma miejsca na wannę. Akrylowy brodzik o głębokości 27 cm zapewni dostateczne miejsce do kąpieli dzieci, relaks na siedzisku pod prysznicem lub np. namoczenie prania. Kabina prysznicowa Blix z przesuwnym systemem otwierania wyróżnia się techniczną doskonałością i modnym designem opartym na błyszczących profilach i efektownych taflach bezpiecznego szkła. Montaż w obłożonym płytką rogu łazienki na głębokim brodziku Sabina.
- Doskonałe rozwiązanie do łazienek, w których nie mieści się wanna. Kabina zalecana jest do łączenia z głębokim brodzikiem łączącym funkcje wanny i kabiny prysznicowej.
