Cena za opakowanie: 2 925,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Ravak - Czechy |
| Kolor | Satyna |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj | Półokrągła |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Promień | 500 mm |
| Wejście | Drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | Szkło mleczne |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #56860 |
Opis
Ravak Blix BLCP4-80 3B240U00ZG kabina prysznicowa 80x80 półokrągła - podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolorystyka : profile - Satin; uchwyty w kolorze polerowane aluminium
- rozmiar: 80x80
- wypełnienie z bezpiecznego szkła: 6 mm Transparent
- wysokość produktu: 190 cm
- gwarancja: 5 lat
- Produkt tworzą dwa elementy stałe i dwa ruchome tworzące przesuwne drzwi. Montaż w obłożonym płytką rogu łazienki na brodzikach RAVAK RONDA, RONDA BASIC, ELIPSO, ELIPSO PRO, ELIPSO PRO FLAT, ELIPSO PRO CHROME lub bezpośrednio na podłodze z wbudowanym odpływem liniowym czy kratką odpływową. Kabinę prysznicową można również zamówić na miarę. Promień 500 mm.
- Szklane wypełnienie i niezawodny przesuw zapewnieni długoletnią satysfakcję. Półokrągły kształt zaoferuje oszczędność miejsca w łazience, dzięki czemu codzienne korzystanie będzie przyjemnością.
