Cena za opakowanie: 969,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kształt | Kwadrat |
| Materiał | Akrylowy |
| Wysokość | 18.5 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #51207 |
Opis
Ravak Angela EX brodzik 80x80x18,5 A004401320 prysznicowy biały - podstawowe informacje o brodziku:
Dane techniczne :
- kolor: biały
- materiał: akryl
- wymiar: 800x800 mm
- wysokość: 185 mm
- montaż: na posadzce/wpuszczany
- bez syfonu
- samonośny bez panelu, do obłożenia glazurą
