Cena za opakowanie: 319,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Rodzaj | Dozownik do mydła |
| Typ | Szklany |
| Montaż | Przykręcany |
| Szerokość | 7.5 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Pojemność | 200 ml |
| ID produktu | #55042 |
Opis
Ravak 10° TD 231.00CR X07P323 dozownik do mydła z uchwytem naściennym chrom - podstawowe informacje:
- X07P323
- matowe szkło
- wariacja kolorów:
- CR: chrom
- BL: czarny
- gwarancja: 5 lat
- Montaż na śruby z regulacją metalowej płyty mocującej. Uchwyt wyposażony jest od wewnątrz w plastikowy pierścień do miękkiego osadzenia dozownika szkła. Do czyszcznia zalecamy środek RAVAK Cleaner Chrome.
- Dozownik na mydło w designie 10º w nowoczesnym połączeniu błyszczącego chromu i matowego szkła będzie niezbędnym dodatkiem do każdej łazienki.
- Produkt dostępny w tradycyjnym chromie lub modnej czerni.
