Cena za opakowanie: 142,56 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Prime Ceramics Versal Silver Lappato 60x60 PD-PC-VB-0004 szare płytki imitujące beton - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Prime Ceramics-Indie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Klasa ścieralności (PEI) | IV |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Lappato |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #61489 |
