Cena za opakowanie: 1 915,20 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Luksus i przestrzeń z płytkami Porcelanosa Moon White Polished 120x120
Marzysz o stworzeniu wnętrza, które zachwyca nieskazitelną czystością i elegancją? Wielkoformatowe płytki Porcelanosa Moon White Polished 120x120 to doskonała propozycja dla miłośników minimalistycznego luksusu. Hiszpańska marka oddaje w Twoje ręce ceramikę o idealnie gładkiej, śnieżnobiałej powierzchni, która stanowi perfekcyjne tło dla nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Imponujący wymiar 120x120 cm w połączeniu z precyzyjnie rektyfikowanymi krawędziami pozwala na zastosowanie minimalnej szerokości fugi. W efekcie wykreujesz na podłodze lub ścianie zachwycającą, niemal bezspoinową taflę, która optycznie powiększy i rozświetli Twój salon, łazienkę czy reprezentacyjny hol.
Polerowany blask i niezawodna jakość hiszpańskiej ceramiki
Kolekcję Moon White wyróżnia zjawiskowe wykończenie typu polished. Polerowana na wysoki połysk powierzchnia wspaniale odbija światło, działając niczym lustro, co nadaje wnętrzom wyjątkowej głębi oraz wizualnej lekkości. Monokolorowa, czysta biel to absolutny synonim ponadczasowej klasy, który bezbłędnie komponuje się z mosiężną armaturą, naturalnym drewnem czy szkłem. Wybierając ceramikę prestiżowej marki Porcelanosa, podejmujesz decyzję o inwestycji w bezkompromisową jakość. Ten wielkoformatowy gres charakteryzuje się świetnymi parametrami technicznymi – jest trwały, odporny na codzienne użytkowanie oraz niezwykle łatwy w pielęgnacji, zapewniając nienaganny wygląd przestrzeni przez długie dekady.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,88 m2 |
| Producent | Porcelanosa - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 41,7 kg |
| Rodzaj powierzchni | Poler |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #60910 |
