Cena za opakowanie: 862,96 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Minimalistyczna perfekcja z płytkami ściennymi Porcelanosa Matt 59,6x150
Szukasz bazy, która pozwoli wykreować spójne i harmonijne wnętrze? Wielkoformatowe płytki ścienne Porcelanosa Matt 59,6x150 to esencja ponadczasowego minimalizmu. Idealnie gładka powierzchnia o eleganckim, matowym wykończeniu stanowi doskonałe tło dla każdej aranżacji – od surowego stylu loftowego, po ciepłe, skandynawskie przestrzenie. Imponujący format kafelków w połączeniu z precyzyjnie rektyfikowanymi krawędziami umożliwia zastosowanie bardzo cienkiej fugi. Dzięki temu z łatwością stworzysz na ścianie efekt niemal jednolitej, nieskazitelnej tafli, która optycznie powiększy, uspokoi i rozświetli każdą łazienkę czy nowoczesną kuchnię.
Hiszpańska jakość i matowa elegancja na lata
Wybór kolekcji Matt to nie tylko decyzja o nienagannej estetyce, ale przede wszystkim inwestycja w najwyższą jakość, z której słynie na świecie marka Porcelanosa. Monokolorowa ceramika o gładkim wykończeniu nigdy nie wychodzi z mody, stanowiąc świetne płótno dla wyrazistej armatury, luster i drewnianych mebli. Co więcej, te hiszpańskie płytki ścienne charakteryzują się doskonałymi parametrami użytkowymi. Są w pełni odporne na działanie wilgoci i wyjątkowo łatwe w codziennym utrzymaniu czystości, co jest kluczowe w intensywnie eksploatowanych strefach. Zapewnij sobie luksusowe oraz wysoce funkcjonalne wykończenie, które oprze się zmieniającym się trendom.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,68 m2 |
| Producent | Porcelanosa - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 10,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 46,24 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x150 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #60884 |
