Cena za opakowanie: 246,05 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Porcelanosa Madagascar Ona Blanco L 25x44,3 - Dekoracyjna imitacja kamienia
Hiszpańska propozycja Porcelanosa Madagascar Ona Blanco L 25x44,3 to przykład tego, co potrafi współczesna technologia, gdy połączymy ją z wizją ponadczasowości, wszechstronności i funkcjonalności. Imitacja kamienia to przestrzenny dekor, w którym motywem są faliste linie. Nadają one surowej fakturze delikatności i subtelności, a jednocześnie elegancji. Podkreśla ją barwa — biel jest ponadczasowa i klasyczna. Strukturalna faktura natomiast zapewnia efekt nowoczesności.
Porcelanosa Madagascar Ona Blanco — Szyk i elegancja w nowoczesnych aranżacjach
Hiszpańska płytka 3D to balans między nowoczesnością a klasyką, dekoracyjnością i funkcjonalnością. Świetnie wygląda w stylu nowoczesnym, art déco, eklektycznym, klasycznym i modern classic. Przestrzenne dekory Porcelanosa Madagascar Ona Blanco, które dzięki parametrom technicznym mogą pochwalić się wszechstronnym zastosowaniem jako ozdobne wykończenie wewnętrznych ścian. Świetnie sprawdzają się zarówno eleganckim salonie, jak i w korytarzu, holu, a dzięki odporności na wilgoć — można je układać także w łazience.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,33 m2 |
| Producent | Porcelanosa - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 12 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 8 mm |
| Waga opakowania (kg) | 15,5 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 25x40 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #60900 |
