Cena za opakowanie: 862,96 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Porcelanosa Hannover Bone 59,6x150 - Elegancka imitacja kamienia
Hiszpański producent znany jest ze swojego zamiłowania do prostoty i minimalizmu, które są synonimem ponadczasowej elegancji, ale też funkcjonalności. Doskonale łączy nowoczesność z klasyką, a Porcelanosa Hannover Bone 59,6x150 jest tego świetnym przykładem. Zawiera w sobie surową strukturę kamienia i neutralną barwę kości słoniowej, która zapewnia przestrzeni nutę luksusu, ale w bardziej stonowanym wydaniu. Niemal niezauważalne kremowe muśnięcia sprawiają, że hiszpańska imitacja kamienia jest cieplejsza w odbiorze, dzięki czemu ma moc tworzenia minimalistycznych aranżacji o przytulnym, bardziej domowym charakterze.
Imitacja kamienia Hannover Bone 60x150 - ścienne kafle do każdego wnętrza
Ścienna imitacja kamienia Porcelanoa Hannover 60x150 o neutralnej barwie pasuje do nowoczesnych aranżacji. Matowa powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu w czystości, a odporność na wilgoć czyni ją idealnym wyborem nie tylko do salonu, ale też do kuchni i łazienki. Dzięki temu za jej pomocą stworzysz spójne wykończenie całego domu. Rektyfikowane krawędzie to możliwość ułożenia kafli zaledwie w 2-milimetrowych odstępach i uzyskania jednorodnej powierzchni. Porcelanosa Hannover Bone 59,6x150 to płytka na ściany do domu, ale też do przestrzeni użytkowych, takich jak restauracje i hotele.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,68 m2 |
| Producent | Porcelanosa - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 10,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 45,2 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x150 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #61389 |
