Cena za opakowanie: 383,16 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Peronda Mumble-C 23x180 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,24 m2 |
| Producent | Peronda - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 11 mm |
| Waga opakowania (kg) | 34 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 20x180 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #31760 |
