Dostępność:
W magazynie
Czas wysyłki:
3 dni
Cena:
215,00 zł m2
206.40
Cena za opakowanie: 206,40 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Peronda FS Loft White 20x40 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,96 m2 |
| Producent | Peronda-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 12 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 16,5 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 20x40 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #41287 |
Produkty powiązane
