Cena za opakowanie: 133,75 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Paradyż Ceramika Puris White Ultramat 29,8x89,8 płytka ścienna - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,07 m2 |
| Producent | Paradyż Ceramika - Polska |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 16,59 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x90 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #59340 |
