Cena za opakowanie: 119,97 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Paradyż Ceramika Monpelli White Morfic 6,5x29,8 płytka ścienna - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,93 m2 |
| Producent | Paradyż Ceramika - Polska |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 48 sztuk |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 10,7 mm |
| Waga opakowania (kg) | 13,02 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 6,5x30 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #59209 |
