Cena za opakowanie: 181,05 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Paradyż Ceramika Architeq Mocca Mat 59,8x119,8 płyty tarasowe - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,71 m2 |
| Producent | Paradyż Ceramika - Polska |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 29,97 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #59302 |
