Cena za opakowanie: 2 049,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Typ | Wpuszczana |
| Kształt | Owal |
| Otwór na baterie | Nie |
| Materiał | Ceramiczny |
| Zamykany | Tak |
| Wysokość | 14.5 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #25141 |
Opis
Palazzani SPOOL C53309 Umywalka wpuszczana - Elegancka umywalka do przestronnej łazienki
Minimalizm i elegancja ujęte w designerskiej formie sprawiają, że ta ceramika łazienkowa firmy Palazzani subtelnie wyróżnia się we wnętrzu. Dekoruje łazienkę, stanowiąc jej precyzyjne wykończenie. Migdałowy kształt przyciąga wzrok swoją delikatnością. Obniżone brzegi w środkowej części są intrygującym akcentem dodającym urządzeniu uroku. Wysoki połysk natomiast wprowadza ponadczasową elegancję, dzięki czemu umywalka wpuszczana Spool Palazzani C533309 jest uniwersalna.
Włoska jakość i dbałość o szczegóły
Palazzani to producent, który przywiązuje wagę do szczegółów. Produkt wykonany jest z wysokojakościowego materiału, co zapewnia estetyczny wygląd. Minimalizm projektu podkreśla brak przelewu i otworu na baterię. Umywalka wpuszczana Palazzani komponuje się z armaturą łazienkową ścienną, stojącą i podtynkową, co daje ogromne możliwości aranżacji łazienki oraz toalety. Rozmiary 80x40 cm pasują do średnich i dużych przestrzeni, a także do przestronnych salonów kąpielowych.
- Kod producenta: C53309
- Rozmiar S/G/W mm: 900/400/145
- Waga: 8 kg
- Bez otworu na baterię
- Bez przelewu
