Cena za opakowanie: 1 739,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Typ | Wpuszczana |
| Kształt | Owal |
| Otwór na baterie | Nie |
| Materiał | Ceramiczny |
| Zamykany | Tak |
| Wysokość | 14.5 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #25140 |
Opis
Palazzani SPOOL C53301 Umywalka wpuszczana - Subtelny design i elegancja urządzenia sanitarnego
Design tej propozycji zachwyci wszystkich poszukujących ponadczasowej elegancji ujętej w nowoczesną, lekką formę. Umywalka wpuszczana Palazzani Spool C53301 przykuwa uwagę migdałowym kształtem. Obniżenie brzegów w środkowej części nadaje jej ciekawego, nieszablonowego wyglądu. Ceramika łazienkowa firmy Palazzani wygląda subtelnie. Wystając delikatnie ponad blat, jest niemal niewidoczna. Dzięki czemu wpisuje się w minimalistyczne aranżacje.
Umywalka wpuszczana do każdej toalety
Umywalka wpuszczana wykonana z wysokiej ceramiki wykończonej na wysoki połysk jest uniwersalna. Chociaż pasuje najlepiej do współczesnych wnętrz, dobrze wpisuje się do eleganckiej toalety i łazienki. Rozmiary 65x35 cm są idealne do średniej łazienki. W większych przestrzeniach można zestawić dwie umywalki są obok siebie, tworząc komfortową toaletę dla pary. Minimalistycznego designu nie zaburzają przelew oraz otwór na baterię. Umywalkę można zestawić z baterią podtynkową lub ścienną, co zwiększa możliwości aranżacyjne.
- Kod producenta: C53301
- Rozmiar S/G/W mm: 650/350/145
- Waga: 8 kg
- Bez otworu na baterię
- Bez przelewu
