Cena za opakowanie: 2 129,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kształt | Prostokąt |
| Otwór na baterie | Tak |
| Materiał | Ceramiczny |
| Montaż | Wiszący |
| Rodzaj | Dopływ z tyłu |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 57 cm |
| W zestawie | Bidet + zestaw montażowy |
| Bez kołnierza | Tak |
| Długość | 36.5 cm |
| Odpływ | Uniwersalny |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #25146 |
Opis
Palazzani SHIFT C65401 Bidet wiszący - Design oparty o nowoczesną formę
Właśnie dzięki takim projektom tego typu urządzenia sanitarne cieszą się coraz większą popularnością. Przestają być już tylko praktycznym sprzętem do higieny, a stają się również ciekawym akcentem dekoracyjnym. Bidet wiszący Palazzani Shift C65401 z pewnością zasługuje na to miano. Kształt zwężający się ku dołowi jest nowoczesny, dzięki czemu urządzenie nie przytłacza wnętrza. Futurystyczny kształt dopełnia owalny otwór misy zakończony ostrymi brzegami oraz jej forma - cofnięta ku ścianie.
Współczesna elegancja urządzenia sanitarnego
Śnieżna biel i wysoki połysk wprowadzają do designu ponadczasową elegancję, sprawiając, że bidet pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i do bardziej klasycznych łazienek. Ze względu na rozmiary - 57x36,5 cm (głębokość x szerokość) - ta ceramika łazienkowa Palazzani dobrze adaptuje się do średnich i większych toalet. Najlepiej wygląda w zestawieniu z miską wiszącą WC Palazzani Shift 65601.
- Kod producenta: C65401
- Rozmiar S/G/W mm: 570/365/350
- Waga: 23 kg
- Z otworem na baterię
