Cena za opakowanie: 1 509,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Palazzani KUBIK50 C64301 Umywalka nablatowa - Elegancja minimalizmu
Oto propozycja dla tych, którzy w prostocie odnajdują źródło ponadczasowej klasyki. Prostokątna o ostrych brzegach jest wizualnie lekka, a czysta geometria wpisuje ją we współczesne trendy aranżacji wnętrz. Wysoki połysk okrasza prostotę i surowość ceramiki łazienkowej Palazzani szczyptą elegancji, która sprawdza się w klasycznych wnętrzach.
Uniwersalna ceramika łazienkowa
Prosta forma jest największą zaletą tej propozycji. Zwiększa bowiem jej uniwersalność. Umywalka nablatowa Palazzani C64301 Kubik50 pasuje właściwie do każdej aranżacji. Stosunkowo niewielkie rozmiary - 50x30 cm - sprawiają, że ceramika adaptuje się do większości łazienek. Odpływ zamykany jest na wygodny sposób klik - klak Umywalka nie ma przelewu ani wycięcia na baterię. Należy ją więc zestawiać z armaturą podtynkową lub ścienną, co daje większe możliwości aranżacji przestrzeni. Umieszczona na blacie oszczędza miejsce w szafce łazienkowej.
- Kod producenta: C64301
- Rozmiar S/G/W mm: 500/380/125
- Waga: 10 kg
- Bez otworu na baterię
- Bez przelewu
Dane techniczne
| Typ | Nablatowa |
| Otwór na baterie | Nie |
| Materiał | Ceramiczny |
| Zamykany | Tak |
| Wysokość | 12.5 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 38 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #25625 |
